Informacja

Kalorie w Chlebie

Kalorie w Chlebie

Kalorie w Chlebie

Jeśli dostępny jest więcej niż jeden pomiar porcji, kliknij porcję, aby wybrać inne porcje.

Kalorie chleba i makroelementy

Porcja
Kliknij, aby zobaczyć inne jednostki
KalorieWęglowodany
(sol)
Białko
(sol)
Całkowita zawartość tłuszczu
(sol)
Sob. Gruby
(sol)
Chleb, banan, przygotowane z przepisu, wykonane z margaryny9215.51.230.6
Chleb bostoński brązowy, w puszkach5512.31.50.40.1
Chleb, kukurydzachleb, sucha mieszanka, wzbogacona (obejmuje mieszankę muffin kukurydzianych)11919.723.50.9
Chleb, kukurydzachleb, sucha mieszanka, przygotowana8913.622.80.8
Chleb, kukurydzachleb, sucha mieszanka, nie wzbogacona (obejmuje mieszankę muffinki kukurydzianej)11919.723.50.9
Chleb, kukurydzachleb, przygotowane z przepisu, wykonane z niskotłuszczowego (2%) mleka7512.31.920.4
Chleb Z Pszenicy74142.51.10.3
Chleb, Jajko8013.62.71.70.5
Chleb, jajko, tosty8914.931.90.5
Chleb, francuski lub wiedeński (obejmuje zakwas)8816.62.810.2
Chleb, francuski lub wiedeński, tosty (obejmuje zakwas)8616.42.810.2
Chleb Indyjski Smażony Na Smalcu (Navajo)100 gramów33048.36.712.24.6
Chleb, soda irlandzka, przygotowany z przepisu1 uncja8215.91.91.40.3
Chleb Włoski7714.22.510.2
Chleb, uklęknij (Navajo)100 gramów19539.54.32.20.4
Chleb Ziarna Mieszane (obejmuje Pełne Ziarno, 7 Ziarna)7113.22.81.10.2
Chleb Ziarna Mieszane, Tosty (obejmuje Pełne Ziarno, 7 Ziaren)7714.33.11.20.2
Chleb, otręby owsiane6711.32.91.20.2
Chleb, otręby owsiane, tosty7312.43.21.40.2
Chleb owsiany7613.72.41.20.2
Chleb, płatki owsiane, tosty8314.92.61.40.2
Chleb, pita, biały, wzbogacony16533.45.50.70.1
Chleb, pita, biały, bez dodatku7815.82.60.30
Chleb, pita, pełnoziarnista17035.26.31.70.3
Chleb, białko (zawiera gluten)6912.43.40.60.1
Chleb, białko, tosty (zawiera gluten)7713.63.70.70.1
Chleb, pumpernikiel7113.52.50.90.1
Chleb, pumpernikiel, tosty7814.82.710.1
Chleb, rodzynki, wzbogacony7814.82.21.20.3
Chleb, rodzynki, tosty, wzbogacony8416.12.41.40.3
Chleb, rodzynki, bez dodatku7814.82.21.20.3
Chleb o obniżonej kaloryczności, otręby owsiane5711.72.30.90.1
Chleb o obniżonej kaloryczności, otręby owsiane, tosty6813.92.71.10.2
Chleb o obniżonej kaloryczności, płatki owsiane6012.32.210.2
Chleb o obniżonej kaloryczności, żyto5811.52.60.80.1
Chleb o obniżonej kaloryczności, pszenica5612.42.60.70.1
Chleb o obniżonej kaloryczności, biały5912.62.50.70.2
Chleb, otręby ryżowe6912.32.51.30.2
Chleb, otręby ryżowe, tosty7513.42.71.40.2
Chleb, żyto7313.72.40.90.2
Chleb, żyto, tosty8115.12.710.2
Chleb, pszenica (obejmuje jagody pszenicy)7413.42.61.20.3
Chleb, otręby pszenne7013.62.510.2
Chleb, kiełki pszenicy7413.72.70.80.2
Chleb, kiełki pszenicy, tosty8315.430.90.2
Chleb, pszenica, tosty (obejmuje jagody pszenicy)8014.52.81.20.3
Chleb biały, przygotowywany na rynku (obejmuje miękki chleb bułka tarta)12022.83.41.50.3
Chleb, biały, przygotowany na rynku, o niskiej zawartości sodu bez soli12022.33.71.60.4
Chleb biały, komercyjnie przygotowany, prażony13224.54.11.80.3
Chleb biały, przygotowywany na rynku, opiekany, o niskiej zawartości sodu bez soli8315.42.61.10.3
Chleb biały, przygotowany z przepisu, przyrządzony z niskotłuszczowego (2%) mleka8114.12.21.60.3
Chleb biały, przygotowany według przepisu, wykonany z beztłuszczowego mleka w proszku7815.22.20.70.1
Chleb pełnoziarnisty, przygotowany na rynku7013.12.71.20.3
Chleb pełnoziarnisty, przygotowany handlowo, opiekany7914.73.11.40.3
Chleb pełnoziarnisty, przygotowany z przepisu7914.62.41.50.2
Chleb pełnoziarnisty, przygotowany według przepisu, prażony86162.61.70.2


Obejrzyj wideo: Nie licz kalorii! Iwona Wierzbicka. Porady dietetyka klinicznego (Wrzesień 2021).